O nás

Kdo jsme ?

Jsme ryze česká rodinná firma a po 30 letech fungování na trhu jsme dostatečně velcí, že nemusíme být členem žádné nadnárodní sítě, nebo franšízy, ale i dostatečně malí, abychom vždy jako první vnímali vás zákazníky.

 

Proč zrovna my?   

Veškeré zboží co nabízíme vybíráme tak, jako kdybychom si ho kupovali pro sebe. Snažíme se nepodléhat tlakům poslední doby, kdy je spousta věcí na jednou použití. Pokud nejsme o nějakém výrobku, nebo i celé značce přesvědčeni, že by s nimi byli naši zákazníci spokojeni, tak tyto výrobky raději neprodáváme a v našem sortimentu je nenajdete.

Zakládáme si na tom, že naši prodejci musí prodávané zboží nejen dobře znát, ale být vždy maximálně ochotní a vstřícní k zákazníkovi. Na takto klíčových postech u nás nikdy nenaleznete nezkušené brigádníky, externisty placené od dodavatelů nebo neodborné výpomoci.

Nákupem to u nás nekončí. K nákupu se snažíme přidat nadstandardní služby jako je rozvoz a zapojení zdarma.

  

Co je naším cílem?

Náš cíl je kvalita, nikoliv kvantita. Snažíme se naplno věnovat jedné prodejně a jednomu online obchodu, netříštíme naši pozornost na mnoho aktivit a vše děláme tak, aby to bylo na 100%    

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím